Witajcie :)
W ostatnim poście dot. METAMORFOZ...
wspominałam, że w kolejnej części,
pojawi się coś, dla ciemnowłosych dziewczyn,
o typowej chłodnej - zimowej cerze.
Dlatego dziś... METAMORFOZA Marceli :)
Marcela jest ZIMOWYM typem kolorystycznym,
określanym zazwyczaj jako "Królowa Śniegu"...
jasna, porcelanowa cera, ciemne włosy oraz piękne zielone oczy.
ZIMA najpiękniej prezentuje się w czystych, nasyconych barwach.
Dlatego też, postawiłam na makijaż w odcieniach fioletu,
przydymionego - bardzo chłodnym odcieniem ciemnego brązu oraz czerni.
Ze względu na "migdałowy" kształt oczu Marceli,
zdecydowałam się na dość mocną czarną kreskę,
która IDEALNIE podkreśla, właśnie taki kształt oka!
Przy tak mocno zaznaczonym oku,
postawiłam na neutralne usta...
wykonturowałam twarz bronzerem,
oraz zaznaczyłam policzki chłodnym odcieniem różu.
Mam nadzieję, że METAMORFOZA się podoba
i będzie choć trochę przydatna... ;>
a już niedługo kolejna :):)
<3




