Witajcie :)
Dziś szybki post z makijażem,
który miałam na sobie wczoraj...
Neutralne brązy, delikatnie rozdymiona kreska
i letni - żółty akcent na powiece dolnej,
który nadaje oku trochę świeżości :>
Większy rozmiar zdjęcia makijażu, znajdziecie pod linkiem:
Użyłam:
Korektor - Maybelline
Cienie - Makeup Geek, Sleek RESPECT
Eyeliner - Pierre Rene
Rzęsy górne - Maybelline One by One
Rzęsy dolne - Smart Girls Get More XXL mascara
Brwi - kredka do brwi CATRICE
.............................................................................
Lubicie takie delikatne akcenty,
czy wolicie więcej koloru na powiece???...
<3




